INFORMACE PRO RODIČE

JARNÍ AKCE:

V dubnu: Byli jsme v divadle na muzikálu Malý princ, chystáme se za motýly do botanické zahrady v Praze a také jsme si pochutnali - dostali jsme mléčný koš s jogurty a různými sýry

16.4. od 15,30 hodin se koná třídní schůzka v naší třídě

 14. května vyrazíme na akci s MP "Malý Empík" a poslední květnový den nás čeká Ekoprogram.

 Červen bude plný akcí, ale to až příště.

15.2. Máme za sebou úspěšně "BAREVNÝ TÝDEN". Každý den v jiné barvě, barevné úkoly, různé pokusy a činnosti. Moc prima! Hodně jsem fotila, tak nás brzy uvidíte, jak nám to slušelo.

Zapojili jsme se také do projektu Edison. Navštívila nás Sherry z Číny, s kterou jsme vyráběli, Farid z Azerbajžánu nás seznámil se svou rodnou zemí. Trochu jsme se pocvičili v angličtině a také jsme naše hosty pohostili buchtami, bábovkou a moc jim chutnalo. Děkuji všem maminkám, které napekly.

Hurá! 2.místo ve sběru (papír i víčka)

Velký dík za pomoc rodičům. Finanční odměnu využijeme na výlety.

BAREVNÝ TÝDEN  11.2.-15.2.

PO: vše barevné                            

ÚT: červené

ST:  modré

ČT: zelené

PÁ: černé

Každý den se naladíme na stejnou barvu např.oblečením, doplňky, barevnou svačinou, děti mohou přinést v dané barvě nějaké předměty z domova, budeme psát stejnou barvou, dělat pokusy s barvami apod. Doufám, že si to užijeme.Plánovaná akce: 8.března navštívíme Planetárium v Praze, program: POLARIS. Bude se nám moc hodit do Prvouky. Už se těšíme!

Přeji vám krásné a pohodové Vánoce, hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a radosti s dětmi v roce 2019.  Zora Janovská

Plánovaný výlet: 17.12. na zámek Loučeň - adventní prohlídka.

Sláva! Máme 3.místo ve sběru kaštanů.

Velký dík rodičům! 

aktualizace říjen 2018

JSME PRVNÍ VE SBĚRU A  POŘÍDILI JSME DO TŘÍDY ČISTIČKU VZDUCHU

Velmi děkuji všem rodičům a dětem za aktivní zapojení se při sběru papíru a PET víček          v I. pololetí -  v obou kategoriích naše třída skončila první!

Z prostředků za sběr byla částečně uhrazena čistička vzduchu (celková cena 8025 Kč - 5000 Kč získáno sponzorským darem, 2000 Kč z odměny za sběr a 1025 Kč přispěla škola). Zbylé prostředky ze sběru (2175 Kč) použiji na spotřební materiál (sešity, potřeby na VV, barvy na sklo...)

Ještě jednou velké díky a věřím, že také ve II. pololetí budeme v soutěžích úspěšní!

výsledky

aktualizace 13. 2. 2018 

PLAVECKÉ BRÝLE

Na kurz plavání mohou děti používat plavecké brýle, pokud rodiče podepíšou potvrzení, které plavecká škola vyžaduje - formulář je k vyzvednutí u paní učitelky.

Roudnická plavecká škola odůvodňuje svoje podmínky možným zraněním při použití plaveckých brýlí během výcviku (prý hrozí, že při plavání může být dítě například kopnuto do brýlí) a tím, že by si děti měly zvyknout na vodu v očích, aby bez použití plaveckých brýlí nepanikařily...

vloženo 26. 9. 2017

Výsledky soutěže tříd ve sběru

Ve všech kategoriích jsme se umístili na krásných místech!

starý papír - 854 kg - 1. místo

hliník - 18,4 kg - 2. místo

PET víčka - 21,6 kg - 3. místo

vloženo 27. 6. 2017